DSC_0668

Kdo je La Buchta

La Buchta je holka, která přišla z malého města do velkého, koupila si lepší foták z druhé ruky a začala fotit. Přes hledáček objektivu jí svět připadal jiný a hezčí a taky se za foťák dalo dobře schovat.
Tahle schovanka neboli La Buchta se pro věci ráda nadchne, rychle se zamiluje, dost rychle se naštve. Ale nic z toho na sobě nedá nikdy znát. Neustále přeskakuje z jedné činnosti na druhou, dělá jich zásadně jen milion najednou. Málokterou dotáhne do úplného konce.
Ale La Buchta vznikla a žije a společně s ní i kupa obrázků, které budou díky těmto stránkám postupně vyslány do světa. Třeba někomu udělají radost. Stejně jako dělají radost hezké fotky La Buchtě, když nad nimi u počítače tráví hodiny předstírajíc práci.
La Buchta miluje vůně, které ji někam vrací. Miluje zírat do prázdna a bejt myšlenkama furt někde v luftě. Jednou by se ráda stala světoznámým DJem nebo programátorem. Protože ohledně volby životního povolání stále nemá jasno. Snad jednou. Do té doby se bude řídit heslem „Nefňukej a makej!“.
Díky všem, kteří zavítali na mé stránky.
S láskou
Eva

DSC_0667DSC_0644